Holi & sunny to przede wszystkim styl życia i pozytywna energia

Sklep powstał na początku 2022 roku. Chcemy nieustannie go rozwijać i dodawać nowe kolekcje. Nasz zamysł to produkty, które każdemu, bez wyjątku, pomogą wprowadzić do życia harmonię, pozytywne emocje, słońce i kolor. Pragniemy, aby ich piękno dekorowało Was i Wasze domy - po prostu umilało Wam każdy dzień. Na bieżąco śledzimy trendy w akcesoriach lifestyle'owych i sprowadzamy je dla Was.

Nasze inspiracje to oczywiście lato i słońce, a także plaża i ocean, które łączymy z kolorami i eklektycznym stylem. Produkty projektujemy także w duchu self-care, czyli dbania o siebie samego. Mają Wam przesyłać dobrą energię każdego dnia poprzez piękne wzory, kolory, motywujące napisy i oczywiście funkcjonalność. Chcemy również motywować do rozwoju osobistego i pielęgnacji umysłu i ciała, poprzez refleksję nad swoimi uczuciami, myślami i ambicjami, do czego przydaje się prowadzenie journala. 

Aktualnie oferujemy akcesoria lifestyle'owe w kategoriach: produkty do domu, akcesoria modowe, biżuteria oraz journaling. 

☀ Dołącz do nas - start living the sunny life 


Produkty projektujemy w Polsce.

 

Kupując u nas, wspierasz polski, mały biznes. <3